Marker Influencer Türkiye’nin Influencer Marketing Ajansı

Influencer kelimesi “etkileyici” anlamına gelir ve reklam dünyasının yeni terimleri arasında çoktan yerini almıştır. Influencerlar, pazarlama dünyasında belli bir hedef kitleye ulaşabilen, bu kitlenin onayından geçmiş, genelde attığı her adımı takip edilen kişilerdir. Influencerların gezdiği yerler, kullandığı ürünler, giydiği kıyafetler ve daha birçok konu sosyal medya takipçileri tarafından oldukça ilgi görür.

Son yıllarda pazarlama alanında yapılan araştırma sonuçlarının da bize gösterdiği, internet kullanıcılarının geleneksel reklam yöntemleri yerine dijital reklam modellerine çok daha fazla ilgi duyduğudur.

Marker Influencer İle Markanızı Akıllarda Kalıcı Hale Getirin

Influencer Pazarlamanın Faydaları;
  • Marka sadakati oluşturmayı kolaylaştırır.
  • Influencer’ların ürününüz ile ilgili kişisel deneyimlerini aktarmaları sonucu, tüketicilerin markaya olan bağlılıkları sağlamlaşır.
  • Potansiyel müşteri kitlesine Influencerlar aracılığı ile ulaşılır, satın alma davranışları etkilenir ve nihai alıcılara dönüşmeleri sağlanır.
  • Marka bilinirliği ve satış oranları ağızdan ağıza pazarlamanın da etkisiyle hızlı şekilde yükselir.

Dijital mecraların ve influencer pazarlamanın önemini daha erken fark eden markalar, makro ve mikro influencer iş birlikleri ile doğru hedef kitleye ulaşarak reklam alanlarını genişletmektedir.

Marker Influencer olarak Instagram, YouTube, Facebook, Twitter ve online içerik mecraları özelinde yapmış olduğumuz Blogger, YouTuber ve Celebrity influencer pazarlama stratejilerimizi sektör bazlı markanız için planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Markanız için Influencer pazarlaması yapmak istiyor ama nereden başlayacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız “ influencer pazarlama“ ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruya yanıt alabileceğiniz ekibimiz ile tanışın. Formu doldurun ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Daha Fazlasını Keşfet:  markergroupe.com

Benzer İçerikler